Przedsiębiorstwo LT-1

Polski Producent

Upominków Reklamowych

Przedsiębiorstwo LT-1

Jesteśmy dystrybutorem i przede wszystkim producentem upominków reklamowych. Od ponad dziesięciu lat zajmujemy się produkcją gadżetów reklamowych, a wieloletnie doświadczenie przekłada się na wysoką jakość naszych produktów, ich nowoczesne wzornictwo oraz konkurencyjne ceny. Wykonujemy gadżety reklamowe na zamówienie, jesteśmy otwarci na indywidualne pomysły naszych klientów.

Nasza oferta


Naklejki
W naszej ofercie znajdziesz: naklejki wypukłe 3D, naklejki płaskie, domingowe 3D, odblaskowe oraz etykiety samoprzylepne.


Znaczki
Proponujemy znaczki odlewane, znaczki metalowe z naklejkami wypukłymi (znaczki wypukłe) i znaczki okolicznościowe.


Breloki
Produkujemy m. in. breloki metalowe i breloki skóropodobne. Nasi klienci chętnie zamawiają też breloki plastikowe, breloki soft PVC, breloki akrylowe oraz breloki-zatyczki do puszek.


Żetony
Żetony to doskonała forma promocji firmy, marki bądź produktu! Oferujemy żetony metalowe, żetony plastikowe i żetony wypukłe.


Otwieracze
Otwieracze to idealny upominek promujący również wydarzenie lub uroczystość. Wykonujemy m.in. otwieracze metalowe, odlewane czy brelokootwieracze.


Odlewy
Statuetki i medale są niezwykłą pamiątką przeznaczoną dla firm, urzędów i instytucji. Proponujemy statuetki, medale odlewane czy medale z naklejką wypukłą.


Grawerton
Wykonujemy: dyplomy okolicznościowe, podziękowania, certyfikaty, wyróżnienia, tablice pamiątkowe i wiele innych.


Magnesy
Magnesy pełnią funkcję zarówno reklamową, jak i ozdobną. Oferujemy m.in. magnesy płaskie, trójwymiarowe, akrylowe i wiele innych.


Wyroby z tworzyw
Oferujemy całą gamę produktów z tworzyw, takich jak: linijki, okładki, skrobaczki, gwizdki i wiele innych.


Czyściki wypukłe
Innowacyjny i praktyczny upominek dla Klientów, który znajdzie zastosowanie w przypadku telefonów komórkowych, ipad-ów i smartfonów.


Druk soczewkowy
Druk soczewkowy umożliwia nam
widzenie przestrzenne obrazu. Dzięki
temu można uzyskać efekty specjalne,
jak np. trójwymiarowość 3D, zoom…

Smycze
Smycze
Proponujemy Państwu smycze reklamowe z nadrukiem pełnokolorowym na białej taśmie.

Klienci i partnerzy

Od lat współpracujemy z wiodącymi markami na rynku.
Należą do nich m.in.

Spodobały Ci się nasze produkty?

Czekamy na kontakt!

Wszystkie znaki firmowe i towarowe prezentowane na naszej stronie internetowej należą do ich właścicieli i służą jedynie do prezentacji gotowego wyrobu – upominku reklamowego