Przedsiębiorstwo LT-1
Polski Producent
Upominków Reklamowych

Przedsiębiorstwo LT-1

Jesteśmy dystrybutorem i przede wszystkim producentem upominków reklamowych. Od ponad dziesięciu lat zajmujemy się produkcją gadżetów reklamowych, a wieloletnie doświadczenie przekłada się na wysoką jakość naszych produktów, ich nowoczesne wzornictwo oraz konkurencyjne ceny. Wykonujemy gadżety reklamowe na zamówienie, jesteśmy otwarci na indywidualne pomysły naszych klientów.

Breloczki na zamówienie

Nowoczesne technologie wykorzystywane do produkcji upominków reklamowych, sprawiają, że nasz asortyment wyróżnia się wysoką jakością, wytrzymałością, a także atrakcyjnym designem. Gadżety pozwalają na skuteczną promocję firmy – proponujemy między innymi naklejki, znaczki oraz breloczki na zamówienie, które możemy wykonać z każdego materiału – metalu, eko skórki, plastiku czy akrylu. Breloki reklamowe mogą stanowić atrakcyjną ozdobę do kluczy.

Poszerzyliśmy naszą ofertę także o breloki reklamowe – zatyczki do puszek. To całkowita nowość – dzięki takiemu brelokowi możesz zamknąć otwartą wcześniej puszkę z napojem. Tworzywo wykorzystywane do produkcji tego typu breloków posiada atesty poświadczające stosowanie w kontakcie z żywnością. Takie breloczki na zamówienie to doskonała alternatywa wobec tradycyjnych upominków reklamowych.

Nasza oferta obejmuje również żetony, smycze oraz czyściki wypukłe. Zapraszamy.

Nasza oferta

Naklejki

Naklejki

W naszej ofercie znajdziesz: naklejki wypukłe 3D, naklejki płaskie, domingowe 3D, odblaskowe oraz etykiety samoprzylepne.

Znaczki

Znaczki

Proponujemy znaczki odlewane, znaczki metalowe z naklejkami wypukłymi (znaczki wypukłe) i znaczki okolicznościowe.

Breloki

Breloki

Produkujemy m. in. breloki metalowe i breloki skóropodobne. Nasi klienci chętnie zamawiają też breloki plastikowe, breloki soft PVC, breloki akrylowe oraz breloki-zatyczki do puszek.

Żetony

Żetony

Żetony to doskonała forma promocji firmy, marki bądź produktu! Oferujemy żetony metalowe, żetony plastikowe i żetony wypukłe.

Otwieracze

Otwieracze

Otwieracze to idealny upominek promujący również wydarzenie lub uroczystość. Wykonujemy m.in. otwieracze metalowe, odlewane czy brelokootwieracze.

odlewy

Odlewy

Statuetki i medale są niezwykłą pamiątką przeznaczoną dla firm, urzędów i instytucji. Proponujemy statuetki, medale odlewane czy medale z naklejką wypukłą.

Grawerton

Grawerton

Wykonujemy: dyplomy okolicznościowe, podziękowania, certyfikaty, wyróżnienia, tablice pamiątkowe i wiele innych.

Magnesy
Magnesy
Magnesy pełnią funkcję zarówno reklamową, jak i ozdobną. Oferujemy m.in. magnesy płaskie, trójwymiarowe, akrylowe i wiele innych.


Wyroby z tworzyw
Oferujemy całą gamę produktów z tworzyw, takich jak: linijki, okładki, skrobaczki, gwizdki i wiele innych.

Czyściki Wypukłe

Czyściki wypukłe

Innowacyjny i praktyczny upominek dla Klientów, który znajdzie zastosowanie w przypadku telefonów komórkowych, ipad-ów i smartfonów.

Druk Soczewkowy

Druk soczewkowy

Druk soczewkowy umożliwia nam
widzenie przestrzenne obrazu. Dzięki
temu można uzyskać efekty specjalne,
jak np. trójwymiarowość 3D, zoom…

Smycze

Smycze

Proponujemy Państwu smycze reklamowe z nadrukiem pełnokolorowym na białej taśmie.

Klienci i partnerzy

Od lat współpracujemy z wiodącymi markami na rynku.
Należą do nich m.in.

Spodobały Ci się nasze produkty?

Czekamy na kontakt!

Wszystkie znaki firmowe i towarowe prezentowane na naszej stronie internetowej należą do ich właścicieli i służą jedynie do prezentacji gotowego wyrobu – upominku reklamowego