Breloki plastikowe

Producent breloków plastikowych

Ten rodzaj breloków charakteryzuje się niezwykłą lekkością i kolorowym designem.

Breloki z żetonami idealnie sprawdzą się do wózków marketowych. Z kolei gwizdki będą niezwykle przydatne na imprezach sportowych i imprezach plenerowych z udziałem dzieci.
Możemy zaproponować Państwu breloki plastikowe wykonane według INDYWIDUALNEGO WZORU.

Breloki plastikowe z plexi mogą posiadać dowolne kształty, wymiary i elementy wykończeniowe (łańcuszek, łącznik, kółeczko). Breloki wykonuje się z przeźroczystej lub kolorowej plexi i znakuje naklejkami wypukłymi 3D. Naklejki wypukłe 3D mogą posiadać dowolną grafikę, którą dodatkowo zabezpiecza przeźroczysta wypukłość.

 

Gwizdki i breloki z żetonami znakowane są również naklejkami wypukłymi 3D. Na brelokach, żetonach i gwizdkach można wykonać tampodruk.

Zapraszamy do przesłania zapytania ofertowego.

Zapraszamy Państwa do grona naszych stałych zadowolonych Klientów!
Breloki dostarczamy przesyłką kurierską na terenie całego kraju m.in. do takich miast jak : Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Łódź, Rzeszów, Lublin, Bydgoszcz, Gdańsk, Szczecin, Katowice, Opole, Tarnów, Białystok, Kielce, Nowy Sącz i wielu innych.

Naszych klientów zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą. Znajdą tam Państwo m.in. BrelokiCzyściki wypukłe, MagnesyNaklejki, ZnaczkiŻetonyOtwieracze i inne.