Medale odlewane

Producent medali odlewanych

Prezentujemy Państwu przykładowe medale, które zostały wykonane według projektów otrzymanych od naszych Klientów. Szata graficzna medali może być dowolna, ponieważ każdy Klient ma inne oczekiwania i wyobrażenia co do ich wyglądu. Medale mogą być zarówno jednostronne jak i dwustronne i z każdej strony może być inna grafika lub logo.

Proponujemy Państwu medale wykonane ze ZnAlu i medale tłoczone, dodatkowo mogą być wypełnione kolorową emalią. Medale możemy wykonać również z naklejkami wypukłymi, w których każda naklejka wypukła może mieć dowolną szatę graficzną. Oferujemy Państwu realizację zlecenia począwszy od zaprojektowania medali, poprzez solidne wykonanie medali i ich konfekcjonowanie. Medale okolicznościowe mogą posiadać dowolne kształty, wymiary i elementy wykończeniowe jak kolor wstążki czy rodzaj pudełka.

Medale mogą być pokryte dowolną powłoką galwaniczną jak nikiel, mosiądz, miedź, stare złoto i stare srebro, złoto i srebro. Gwarantujemy Państwu wysoką jakość i trwałość proponowanych medali.

Oferujemy Państwu również wykonanie statuetek, figurek, tabliczek, breloków, otwieraczy, znaczków i żetonów odlewanych ze ZnAlu.

Zapraszamy do przesłania zapytania ofertowego na adres biuro@lt1.com.pl

Naszych klientów zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą. Znajdą tam Państwo m.in. BrelokiCzyściki wypukłe, MagnesyNaklejki, ZnaczkiŻetonyOtwieracze i inne.