Medale z naklejką wypukłą

Producent medali z naklejkami wypukłymi

Prezentujemy Państwu kolekcję medali okolicznościowych z naklejkami wypukłymi. Ze względu na swój charakter, idealnie pasują na różnego rodzaju uroczystości sportowe w szkołach i klubach.

Przykładowe medale zostały wykonane według projektów otrzymanych od naszych Klientów.

Medale wykonywane są ze ZnAlu i pokrywane powłoką galwaniczną w kolorach nikiel, mosiądz, stare złoto i stare srebro. Kształt i wielkość medali może być dowolna jak również kolor wstążki czy rodzaj pudełka. Naklejki wypukłe mogą mieć różną kolorową grafikę, a wydrukowane na foliach srebrnych i złotych idealnie wkomponują się do medali srebrnych i złotych. Możemy dodatkowo zaproponować indywidualną, pojedynczą numerację medali, bez ponoszenia kolejnych kosztów.

Oferujemy Państwu realizację zlecenia począwszy od zaprojektowania medali, poprzez solidne wykonanie medali i ich konfekcjonowanie. Gwarantujemy Państwu wysoką jakość i trwałość proponowanych medali.

Oferujemy Państwu również wykonanie statuetek, figurek, tabliczek, breloków, otwieraczy, znaczków i żetonów odlewanych ze ZnAlu.

Zapraszamy do przesłania zapytania ofertowego na adres biuro@lt1.com.pl

Naszych klientów zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą. Znajdą tam Państwo m.in. BrelokiCzyściki wypukłe, MagnesyNaklejki, ZnaczkiŻetonyOtwieracze i inne.