Naklejki odblaskowe

Producent naklejek odblaskowych

Naklejki odblaskowe to idealny produkt reklamowy do oznakowania rowerów, motocykli, skuterów, samochodów, ale i nie tylko.

Zalety naklejek odblaskowych docenili również producenci i dystrybutorzy bram garażowych, ogrodzeń, urządzeń i maszyn przemysłowych.

Naklejki odblaskowe są świetnym upominkiem reklamowym dla dzieci. Umieszczenie kolorowej grafiki sprawia, że naklejki odblaskowe są uwielbiane przez najmłodszych. Mogą one ozdobić drzwi do ich pokoju czy ulubione zabawki.

Naklejki odblaskowe możemy drukować techniką cyfrodruku i sitodruku. Nowoczesne technologie pozwalają nam na produkcję nalepek w dowolnym kształcie, wymiarze, kolorystyce i nakładzie. Naklejki drukowane są na folii odblaskowej w kolorze białym (srebrnym) i żółtym (złotym).

Na specjalne zamówienie drukujemy również naklejki na folii odblaskowej w kolorze czerwonym i niebieskim. Naklejki odblaskowe mogą być dodatkowo pokryte warstwą przezroczystej żywicy, co dodatkowo chroni je przed warunkami atmosferycznymi i promieniowaniem UV.

Ceny nalepek ustalamy indywidualnie, po otrzymaniu loga i uzgodnieniu kształtu, wielkości i nakładu. Naklejki odblaskowe są wykonywane zawsze zgodnie ze wszystkimi wytycznymi indywidualnego Klienta. Nie pomijamy żadnego szczegółu projektu – dzięki temu mogą Państwo uzyskać naklejki odblaskowe spełniające wszystkie oczekiwania.

Specjalizujemy się także w produkcji naklejek wypukłych, naklejek wypukłych 3D, naklejek domingowych 3D, etykiet samoprzylepnych i naklejek płaskich.

Zapraszamy Państwa do grona naszych stałych zadowolonych Klientów!
Naklejki dostarczamy przesyłką kurierską na terenie całego kraju m.in. do takich miast jak: Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Łódź, Rzeszów, Lublin, Bydgoszcz, Gdańsk, Szczecin, Katowice, Opole, Tarnów, Białystok, Kielce, Nowy Sącz i wielu innych.

Naszych klientów zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą. Znajdą tam Państwo m.in. BrelokiCzyściki wypukłe, MagnesyNaklejki, ZnaczkiŻetonyOtwieracze i inne.