Znaczki

Producent znaczków, pinsy 3d

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą na znaczki firmowe lub reklamowe. Znaczki są nieodłącznym atrybutem przy promowaniu wizerunku firmy czy wprowadzaniu nowego produktu na rynek. Bardzo często stosowane przez firmy jako identyfikatory.

Proponujemy znaczki odlewane, znaczki metalowe z naklejkami wypukłymi (znaczki wypukłe) i znaczki okolicznościowe.

Dużym zainteresowaniem cieszą się także pinsy 3D. Dzięki zalakowaniu naklejki 3D za pomocą odpowiedniego preparatu, uzyskuje się przypinkę, która odznacza się nie tylko wyjątkową estetyką, ale też szczególną wytrzymałością. Decydując się na pinsy 3D na indywidualne zamówienie, mogą Państwo wybrać kształt znaczka oraz rodzaj zapięcia. W ten sposób uzyskają Państwo oryginalne, niepowtarzalne przypinki, które dobrze sprawdzą się jako gadżety promujące firmę czy upominki dla pracowników lub klientów.

Ciekawą formą promocji jest też zamówienie breloków, żetonów, otwieraczy czy breloko-otwieraczy. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą producenta upominków reklamowych!

Naszych klientów zapraszamy do zapoznania się z naszą pozostałą ofertą. Znajdą tam Państwo m.in. BrelokiCzyściki wypukłe, MagnesyNaklejki, ZnaczkiŻetonyOtwieracze i inne.